Cookies op Kunstencentrum Atrium – Sneek

We gebruiken functionele cookies, zodat onze website naar behoren functioneert, en analytische cookies, zodat we onze website kunnen optimaliseren op basis van je gebruik. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Je kan hier meer over lezen in ons Privacy Statement. Hieronder kan je kiezen welke andere cookies je wil accepteren.

Ik wil gepersonaliseerde advertenties.

Wil je ook advertentiecookies accepteren zodat we je advertenties kunnen laten zien met de cursussen en evenementen die voor jou interessant kunnen zijn? (Dit heeft geen invloed op het aantal advertenties dat je te zien krijgt.)

Discipline

  • Beeldend
  • Dans
  • Musical
  • Muziek
  • Theater

Leeftijd

Locaties

Agenda en vakanties

Februari

Maart

  • Dinsdag 3 maart: voorspeelavond saxofoon en piano, leerlingen Paul van Batenburg en Dennis Dronkers (Poppodium Bolwerk)
  • Woensdag 4 maart: voorspeelavond keyboard, orgel en piano leerlingen Michiel Merkies en Janny Bennen-Stakelbeek (Noorderkerkzaal)
  • Zondag 8 maart: Topzondag met Koffiegeur, duo Francis & Vijselaar + Houtkwintet BlaasVaak (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 11 maart: voorspeelavond piano, leerlingen Yvonne Boekema (Noorderkerkzaal)
  • Zaterdag 14 maart: blokfluitworkshopdag + lunchconcert Cohda Kwartet (leslocatie Sneek)
  • Zondag 22 maart: Súdwest Festival (Kultuerhús Klameare, Workum)
  • Dinsdag 24 maart: voorspeelavond slagwerk, leerlingen Bob Philipse (Poppodium Bolwerk)

April

  • Woensdag 1 april: voorspeelavond viool, leerlingen Hector Marcillo (Noorderkerkzaal)
  • Zondag 5 april: Topzondag met Koffiegeur, Stedelijk Muziekkorps met Edith Bakker (Noorderkerkzaal)
  • Dinsdag 14 april: voorspeelavond elektrisch gitaar en basgitaar, leerlingen Thomas Zoetelief, Wietze de Koning en Menno Bonnema (Poppodium Bolwerk)
  • Woensdag 15 april: voorspeelavond saxofoon, leerlingen Kees Romers (Noorderkerkzaal)
  • Vrijdag 17 april: MUZT-musical (Theater Sneek)
  • Zaterdag 18 april: MUZT-musical (Theater Sneek)
  • Zaterdag 18 april: Bas & Gitaardag met o.a. masterclass Uli Jon Roth ((leslocatie Sneek)/Poppodium Bolwerk)
  • Zondag 19 april: MUZT-musical (Theater Sneek)
  • Zondag 19 april: harpdag met o.a. workshop en concert Rachel Hair (leslocatie Sneek)
  • Woensdag 22 april: voorspeelavond zang, keyboard en piano, leerlingen Jannie Brandsma en Willem Aukema (Noorderkerkzaal)
  • Zaterdag 25 april: MUZT-musical (Theater Sneek)
  • Zondag 26 april: MUZT-musical (Theater Sneek)

Mei

  • Zondag 10 mei: eindvoorstellingen KMT (leslocatie Sneek)
  • Maandag 11 mei: presentaties theatercursussen (leslocatie Sneek)
  • Dinsdag 12 mei: instrumentenparade Koudum (leslocatie Koudum)
  • Woensdag 13 mei: voorspeelavond harp, leerlingen Marije Vijselaar (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 13 mei: instrumentenparade Workum (leslocatie Workum)
  • Woensdag 13 mei: presentaties theatercursussen (leslocatie Sneek)
  • Zaterdag 16 mei: open dag Koudum en Workum (leslocaties Koudum en Workum)
  • Woensdag 20 mei: voorspeelavond saxofoon en gitaar, leerlingen Edith Bakker en Jan Calf (Noorderkerkzaal)
  • Donderdag 21 mei: Heechspanning (centrum Heeg)
  • Woensdag 27 mei: voorspeelavond klarinet, saxofoon en accordeon, leerlingen Luc Feikens en Reinou van der Veen (Noorderkerkzaal)

Juni

  • Woensdag 3 juni: voorspeelavond met volwassen leerlingen, diverse instrumenten (Noorderkerkzaal)
  • Donderdag 4 juni: voorspeelavond gitaar, leerlingen Erik Westerhof (Poppodium Bolwerk)
  • Zaterdag 6 juni: Út Sneek (centrum Sneek)
  • Zaterdag 6 juni: open dag Sneek (leslocatie Sneek)
  • Woensdag 10 juni: voorspeelavond hobo en cello, leerlingen Nynke Jaarsma en Derk Stegeman (Noorderkerkzaal)
  • Donderdag 11 juni: voorspeelavond koper, leerlingen Tseard Verbeek (Noorderkerkzaal)
  • Zaterdag 13 juni: dansdag kinderen (Noorderkerkzaal)
  • Zondag 14 juni: dansdag jongeren en talentgroepen (Noorderkerkzaal)
  • Zaterdag 20 juni: voorstelling Dance Explosion (Theater Sneek)
  • Zondag 21 juni: voorstelling Dance Explosion (Theater Sneek)
  • Woensdag 24 juni: voorspeelavond piano en keyboard, leerlingen Jan van der Linden (Theaterstudio)
  • Woensdag 24 juni: voorspeelavond leerlingen MuziekMix en On the Move (Theater Sneek)
  • Donderdag 25 juni: uitreiking D-diploma’s muziek (leslocatie Sneek)
  • Vrijdag 26 juni: auditie #1 MUZT Musicalopleiding (leslocatie Sneek)
  • Zaterdag 27 juni: afscheid 4e jaars MUZT Musicalopleiding (leslocatie Sneek)

Juli 

  • Woensdag 1 juli: audities talentklassen dans (leslocatie Sneek)
  • Donderdag 2 juli: audities Dance Explosion en Young Dance Explosion (leslocatie Sneek)

Voorspeelavonden op een rij

  • Woensdag 15 januari: viool, leerlingen Barbera Erdner (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 29 januari: trombone, leerlingen Roelof Bakker (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 12 februari: piano, leerlingen Wietse Marra (Noorderkerkzaal)
  • Donderdag 13 februari: dwarsfluit, leerlingen Jeanette Valkema (Poppodium Bolwerk)
  • Dinsdag 3 maart: saxofoon en piano, leerlingen Paul van Batenburg en Dennis Dronkers (Poppodium Bolwerk)
  • Woensdag 4 maart: keyboard, orgel en piano leerlingen Michiel Merkies en Janny Bennen-Stakelbeek (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 11 maart: piano, leerlingen Yvonne Boekema (Noorderkerkzaal)
  • Dinsdag 24 maart: slagwerk, leerlingen Bob Philipse (Poppodium Bolwerk)
  • Woensdag 1 april: viool, leerlingen Hector Marcillo (Noorderkerkzaal)
  • Dinsdag 14 april: elektrisch gitaar en basgitaar, leerlingen Thomas Zoetelief, Wietze de Koning en Menno Bonnema (Poppodium Bolwerk)
  • Woensdag 15 april: saxofoon, leerlingen Kees Romers (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 22 april: zang, keyboard en piano, leerlingen Jannie Brandsma en Willem Aukema (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 13 mei: harp, leerlingen Marije Vijselaar (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 20 mei: saxofoon en gitaar, leerlingen Edith Bakker en Jan Calf (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 27 mei: klarinet, saxofoon en accordeon, leerlingen Luc Feikens en Reinou van der Veen (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 3 juni: voorspeelavond met volwassen leerlingen, diverse instrumenten (Noorderkerkzaal)
  • Donderdag 4 juni: gitaar, leerlingen Erik Westerhof (Poppodium Bolwerk)
  • Woensdag 10 juni: hobo en cello, leerlingen Nynke Jaarsma en Derk Stegeman (Noorderkerkzaal)
  • Donderdag 11 juni: koper, leerlingen Tseard Verbeek (Noorderkerkzaal)
  • Woensdag 24 juni: piano en keyboard, leerlingen Jan van der Linden (Theaterstudio)
  • Woensdag 24 juni: leerlingen MuziekMix en On the Move (Theater Sneek)

Vakanties en vrije dagen

Onze locaties zijn op deze dagen gesloten.

Paasweekend: vrijdag 10 – maandag 13 april 2020
Meivakantie: zaterdag 25 april – dinsdag 5 mei
Hemelvaartweekend: donderdag 21 – 24 mei 2020
Pinksterweekend: zaterdag 30 mei – maandag 1 juni 2020
Zomervakantie: zaterdag 4 juli – zondag 16 augustus 2020